Nasze koty

Botany Mannix My Pearl

ur.10.08.2011, kocur, SPH a 03,niebieski bicolor

Niebieski bicolor, importowany z Rosji, bardzo odległego jej zakątka. Jego geny są mieszanką najlepszych przodków pochodzących z całego świata, importowanych z najbardziej odległych zakątków. Dzięki temu jest ogromnie masywnym i niesamowicie muskularnym chłopcem o pięknych i wyrazistych oczach, bardzo przystojny w rasie, fantastyczny w kolorze. Nie posiada żadnych polskich genów.

Rozrabiaka na całego, wszędobylski, ciekawski, wręcz wścibski jak to sphynx. Potrafi zrzucić na podłogę każdy obraz ze ściany, jest wcieleniem diabła. Kiedy już złapie oddech po szaleństwie, najchętniej przychodzi i śpi na kolanach. Bardzo przyjacielski, uczuciowy, ogromny pieszczoch.
Za każdym razem, po powrocie do domu, zastanawiam się, co Botinek spsocił? A potrafi wiele, uuuuuuuu !

Czasy brytyjskiego spokoju minęły w naszym domu bezpowrotnie, kiedy przybył nasz okazały Botany Mannix. Dawniej mogłam zostawić gotujący się obiad i wrócić po dłuższej chwili. Dzisiaj jest to niemożliwe! Gdybym wróciła po 30 minutach, Botany z pewnością sam byłby ugotowanym daniem a'la pieczeń z królika. Musi być tam, gdzie my, przy kąpieli, przy rozmowie telefonicznej, w pralni, na tarasie, pod kołdrą. Jest fanem skórzanej kanapy w salonie - zdecydowanie.

Uwielbia opalać się na parapecie, łowi promienie słoneczne. Poddaje się z łatwością kąpielom w pianie, balsamowaniu i każdym innym zabiegom pielęgnacyjnym. Jest szarmanckim manem w stosunku do Harizmy, wycmoka Ją, aby po chwili złapać złośliwie ząbkami.

W związku ze swoją atletyczną budową, na swojej pierwszej wystawie w Żilinie (Słowacja) został określony przez sędziego następująco:''atractive sexy macho! Big,big boy''.

Podczas podróży samochodem, przesypia na moich kolanach bez najmniejszego ruchu, chrapie wtedy głośno, nie budzi się nawet w punkcie opłat za autostradę. W chłodne dni jest zawsze wygalantowany w jakiś modny ciuch,który dostał. Uwielbia swetry.

Myślałam, że tylko kocury brytyjskie są tak pięknie zbudowane, sądziłam, że tylko Maestro jest bardzo kompaktowy, ale Botany jest rewelacyjnym przedstawicielem swojej rasy. Boski, nie kot, to Zeus wśród bogów. Nie jest pluszowym misiem, ale jest dostojnym macho, wspaniałym i niedoścignionym Botanym Mannix. Ma ogromną magię w swoim spojrzeniu. Może przewrócić ścianę w swoim domu, a my Jemu wszystko wybaczymy. Każda psota idzie w zapomnienie.

Wygląd kosmity, serce lwa, spojrzenie Don Juana.

Layanno - dziękuję za tego przekochanego oszołoma :-) Jest wspaniały!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niedościgniony i nieokiełznany, boski!

 

OSIĄGNIĘCIA

ŻILINA - 08.09.2012 - ex1, CAC, BIV, NAJLEPSZY W KOLORZE SPHYNX KAT.3 WYSTAWY
ŻILINA - 09.09.2012 - ex1, CAC, NOM BIS

BINDLACH - 15.09.2012 - ex 1, CAC - CHAMPION

BINDLACH - 16.09.2012 - ex 1, CACIB, NOM BIS

BYDGOSZCZ - 22.09.2012 - EX 1, CACIC
BYDGOSZCZ - 23.09.2012 - EX 1,C ACIB, BIV, NOM BIS - INTERNATIONAL CHAMPION, NAJLEPSZY KOCUR SPHYNX KAT.3 WYSTAWY , NAJLEPSZY W KOLORZE SPHYNX WYSTAWY KAT 3

BRZEG - 02.03.2013 r - EX 1, CAGCIB, BIV, NOM BIS, NAJLEPSZY KOCUR SPHYNX KAT.3 WYSTAWY, NAJLEPSZY W KOLORZE SPHYNX WYSTAWY KAT 3
BRZEG - 03.03.2013 r - EX 1, CAGCIB, BIV, NOM BIS, NAJLEPSZY KOCUR SPHYNX KAT.3 WYSTAWY, NAJLEPSZY W KOLORZE SPHYNX WYSTAWY KAT 3

KOŚCIAN - 06.04.2013 r - EX1, CAGCIB, NOM BIS - NAJLEPSZY KOCUR SPHYNX WYSTAWY
KOŚCIAN - 07.04.2013 r - EX1, CAGCB , NOM BIS - NAJLEPSZY KOCUR SPHYNX WYSTAWY